HARTMETALL UND KERAMIK

WĘGLIK SPIEKANY, CERAMIKA TECHNICZNA, NARZĘDZIA STALOWE, RAMIONA GWINTUJĄCE

logo AFC

 Pręt okrągły pełny

Pręt okrągły z fazą 45° z węglika K40UFZ [szlifowany h6]
Średnica D [mm]Nr artykułuDługość L [mm]
3SFIX03003838
SFIX03005050
4SFIX04005050
5SFIX05005050
6SFIX06005050
SFIX06005151
SFIX06005858
SFIX06006060
SFIX06007575
SFIX06008080
8SFIX08005858
SFIX08006464
SFIX08007070
SFIX08007575
SFIX08008080
SFIX080100100
SFIX080120120
SFIX080135135
10SFIX10006060
SFIX10007373
SFIX10008080
SFIX10009090
SFIX100100100
SFIX100120120
12SFIX12007575
SFIX12008484
SFIX120100100
SFIX120120120
14SFIX14008484
16SFIX16007575
SFIX16009393
SFIX160120120
18SFIX18009393
SFIX180140140
20SFIX20009393
SFIX200105105
SFIX200140140
32SFIX320180180
SFIX320250250
40SFIX400245245

Ogólne Warunki Współpracy

STJORSEN - OGÓLNE WARUNKI WSPÓŁPRACY [PDF]